אל מאדי הגעתי כיוון שביתי בת השבוע ירדה מאוד במשקל והייתה כמעט ללא יציאות וחיתולים רטובים, למרות שבטיפת חלב ואנשים בסביבתי אמרו לי לא להילחץ ולחכות קצת אני הרגשתי שמשהו לא בסדר ולאחר קריאת המלצות על מאדי יצרתי איתה קשר. מאדי הבחינה בשיחת הטלפון שהייתי לחוצה ודואגת והגיעה אליי כעבור שעתיים באותו היום. מאדי הייתה מקסימה ומקצועית וכבר כשהגיעה התמלאתי ביטחון.

מאדי מיד שקלה את ליבי, ידעה לבדוק כמה היא אוכלת בכל הנקה ואיבחנה מיד כי היא אינה יונקת כפי שצריך, שהיא כמעט ולא מקבלת כלום בהנקה ומכאן שהיא חלשה ורעבה. מאדי הציעה תכנית והסבירה לי מה לעשות בכדי להגביר את תפוקת החלב, הסבירה לי כיצד לשאוב ומתי, מה לקחת ומה לאכול וכיצד לערוך מעקב מדויק בכדי לבדוק שאכן תפוקת החלב עולה. מאדי התעקשה שאעדכן אותה בימים לאחר מכן כיצד אני מתקדמת וגם כאשר אני לא עידכנתי היא תמיד בדקה ושאלה.

מאדי הייתה אצלי מספר שעות ולא הסתכלה בשעון פעם אחת או הגבילה אותי בזמן.

בנוסף להכל מאדי גם נתנה לי עצות שאינן קשורות בהנקה, כמו למשל כיצד לקלח נכון את ליבי – שעד אז הייתה צורחת בכל מקלחת ולאחר העצות של מאדי היא פשוט נהנית מכל רגע.

כיום, ליבי בת שלושה וחצי שבועות. שבועיים וחצי בסה״כ לאחר ביקורה של מאדי ואני כבר מניקה באופן מלא! ליבי עלתה המון במשקל, מעל לממוצע, יש לה המון יציאות ביום וכל החיתולים שלה רטובים. היא נראית טוב יותר, ישנה טוב יותר ורגועה הרבה יותר ואני מאושרת בכל רגע שאני רואה אותה יונקת ומקבלת חלב אם.

מאדי מקסימה ואכפתית, היא הצילה לי את היכולת להניק ואני ממליצה עליה בחום לכל אמא.