Banner 1 Banner 2
054.3030901
מאדי

ייעוץ שינהגור קנגורו קופץ לכיס עצום עיניים, פינגווין בן-יומו מצטנף בכנף אביו, גור חתלתול מתכדרר לבטן האם. מה המשותף לכולם? כולם נרדמים – ומיד, הורים וילדים כאחד, לשנת ישרים א-ר-ו-כ-ה ומתוקה. כולם – ורק אנחנו לא...

שינה, כמו נשימה תזונה ואהבה, היא מיסודות קיום החיים: הכרחית לקיום התפתחות ותפקוד, לילד- כמו גם להוריו. האחד תלוי בשני: שעות שינת התינוק ניכרות בפניהם של הוריו. וידוע כי המסייע לשנתו השלמה של ילד – כאילו הציל עולם ומלואו...

יועצת שינה מקצועית איתכם לאורך כל הדרך

ובכן, החדשות הטובות הן ששינה והירדמות הן מיומנויות נלמדות ונרכשות, ואני איתכם:
מעניקה ייעוץ שינה לתינוקות וילדים עד גיל 5 שנים בשיטה ייחודית המשלבת תאוריות התפתחותיות - עם מיטב עקרונות הייעוץ מהאסכולות המוצלחות והמבוססות מחקרית בעולם המערבי.

לב הגישה שלי מצוי במציאת איזון בין מענה מלא לצרכי התינוק – למציאת הרמוניה מושלמת עם משפחתו. בתהליך הדרגתי, איטי ובטוח בשבילו ומהר מבחינתכם, נמצא יחד איתכם ובביתכם את המענה המושלם והמשתנה לצרכי השינה, בשילוב הכרחי עם צרכי השעה: צרכים ותזונה- הנקה, גמילה ומוצקים; וחשוב לא פחות – בגמישות אינסופית ובתיאום מלא עם קצב הבית – על שעות העבודה השונות והמשתנות של ההורים והאחים, האטמוספירה, הערכים וה`אני-מאמין` של ההורים.

הפעוט יצוף במנות גדושות ומלאות של חום ואהבה, תוך התמודדות מלאה ומפתחת עם צרכיו ובכיו, וללא כל מקום לחששות ולחרדות.

ייעוץ שינה: מיועד לתינוקות מגיל 6 חודשים – ועד ילדים בני 5 שנים

נתחיל בבית התינוק עם מפגש הכרות הדדי עם הורים והבית, מפגש שכבר במהלכו ניתן יהיה מידית להתחיל בתהליך הרדמה נכון של תינוקכם – וזאת כשאני מעניקה לכם לווי צמוד ואישי. במהלך המפגש נחנוך את הליך ההדרכה ההתנהגותי לילד, כך שמיד בתום המפגש תתחיל תוכנית הלווי, במהלכה נימצא בקשר על-בסיס יומי, ננתח הצלחות ונגשר על הפערים לקראת היום והלילה הבאים. הגמישות העצומה בגישה מאפשרת לה להשתלב בסוגי הורות רבים - מרכה ועד קשיחה - ובשלל העדפות אישיות.

אט-אט, ופתאום באיבחה אחת, מקץ 8 שבועות לערך בלבד - הילד לומד להרדים את עצמו לבדו!

הדרכת שינה: מיועד לתינוקות עד גיל 6 חודשים

בתינוק עד גיל חצי שנה כדאי להתחיל כבר בהדרכת שינה. התינוק בהבטים התפתחותיים שונים עדיין אינו בשל דיו ליעוץ שינה מלא, ומכאן שתהליך הלווי כאן קצר יותר. עם זאת, יישום מלא ושלם של הכלים שיינתנו לפעוט ולהוריו במהלכו יכולים לאפשר למידה והוראה של דפוסי שינה תקינים.

דוקא הדרכה של יועצת שינה לתינוקות במצב `בוסר` לתינוק ולהוריו עשויה להקל מאוד על ההורים לעזור לילד לבנות סדר וקונטקסט שינה ראוי, להשריש את הרגלי שינה הנכונים מוקדם ככל האפשר כבר מגיל צעיר במיוחד, למנוע את זריעתם הרגלים שגויים כבר מן ההתחלה – הצומחים לכדי בעיות שינה קשות בהמשך. הדרכת השינה גם משתלבת באופן מושלם עם ההתאמה הנדרשת לתזונתו של התינוק והשנויים בה.

שילוב בין ייעוץ שינה והנקה

גמישות הגישה שלי גם מתבטאת ביתרון נוסף מיתרונותיה הבלעדיים: היכולת לשלב שינה והנקה (או כל תזונה אחרת: אנשים חוששים שלא לצורך ששינה והנקה הם שניים המוציאים זה את זה, לא כך הוא). כמו יינג ויאנג המהווים שלם הגדול מסך חלקיו והאחד חסר מובן וערך מבלי רעהו, אפשר וכדאי לשלב בין שינה והנקה.

הן התזונה והן השינה מהוות צורך הישרדותי-קיומי והתפתחותי, ומחייבות מענה אופטימאלי לתפקוד ולהתפתחות תקינה של הילד. הנקה ושינה אפשריים ומומלצים יחדיו, נסיון מיותר להפריד בין הצרכים כמוציאים זה את זה גוזר באכזריות על האם לבחור בחירה מיותרת ובלתי אפשרית - על איזה צורך התפתחותי קיומי לוותר ולקפח.

השילוב בין ייעוץ ההנקה לייעוץ השינה נעשה גם הוא כמובן בתאום מלא עם צרכי הבית והמשפחה.

לפרטים נוספים ולתיאום פגישה:
דניאלה בן ציון - יועצת שינה לתינוקות ופעוטות
054-3453833