אם את נמצאת באתר שלי סימן שאת נמצאת בתהליך של בחירת קורס הכנה ללידה, וההיצע רב מבחינת התכנים והמחירים וזה מאתגר לבחור.

בכל הקורסים תקבלי את המסגרת הכללית של הידע שיעזור לך (לכם, לכן) להבין יותר טוב למה לצפות ואיך להתמודד. לכן, כדי לעזור לך לבחור אני אנסה אייחד את הקורס והגישה שלי.

הדגש אצלי הוא על התאמת הקורס באופן ייחודי ללקוחות שלי: זוג, אם חד הורית, עם אפידורל, בלי אפידורל, בבית שלך, אצלי בקליניקה, קורס מקיף או קורס מתומצת, קורס עם אמא מלווה, או עם חברה מלווה.

בכל קורס שתבחרי תקבלי ידע וכלים שיעזרו לך להתמודד עם סיטואציה חדשה ולא מוכרת – בלי יותר מדי הפתעות – במטרה אחת: למקסם את חווית הלידה שלך. כדי למקסם את חווית הלידה, צריך –קודם כל – להבין שלידה זו לא "תכנית כבקשתך" למרות שזה מה שבתי החולים מוכרים לכן, כשאתן מגיעות לסיור לפני לידה.

אז מה זה כן לידה? זה אירוע טבעי ופיזיולוגי שהגוף אמור להתחיל מעצמו ואת עם הידע והעוצמות שלך תעזרי לו למקסם את החוויה. ונכון, לא תמיד הוא מתחיל אותו לבד – והינה, הופה : כבר השתבש לנו משהו בתכנית – ואת עם הידע שצברת בקורס תדעי להתמודד גם עם מה שלא היה "בתכנון".

בכל הקורסים שלי אני מבקשת להיפגש עם האמא לעתיד, לפני תחילת הקורס כדי להכיר, לתאם ציפיות וגם ללמד מספר תרגילים מכינים, שאני ממליצה לתרגל בבית לפני שמתחילים את הקורס.

קורס הכנה ללידה פרטי בקליניקה שלי

שלושה מפגשים של שעתיים – עד שעתיים וחצי.

מחיר הקורס : 850 ₪

קורס הכנה ללידה פרטי בשילוב עם ליווי לידה

שלושה מפגשים פלוס ליווי לידה

מחיר החבילה: 3.300 ₪

קורס הכנה ללידה קוויקי

בקליניקהשתי פגישות – סה"כ שעות

מחיר: 750 ₪

קורס הכנה ללידה שניה

פגישה אחת או שתיים

מתומחר לפי שעות ותלוי איפה מתקיים

מתוך קורס הכנה ללילה

צר אתי קשר ויחד נעבור את התהליך

    CAPTCHA ImageChange Image

    לייעוץ הנקה התקשרי כעת – 054-303-0901